Nagyon sok zenét hallgatok, vannak reggeli zenéim, vannak nyugis, vannak pörgős s mindenféle albumaim, műfaj szerint behatárolhatatlan az a massza, ami azokból áll össze, amit bedobok a playlistbe. Tegnap este ezt hallgattam utoljára (hajnali egy körül): Ma reggel Zubollyal indítottam…
Azt hiszem a múlt hét kedvezett a koncertre járásnak, már ami engem illet. Volt olyan is amit kihagytam, például a Belgára sem jutottam el, de annyi helyre amúgy sem lehet menni egyszerre, nincs amőba a felmenőim közt. A Depresszió koncertre meg azért nem jutottam el, mert nem…